szlachetnapaczka

Przed świętami Bożego Narodzenia po raz kolejny zorganizowaliśmy akcję charytatywną „Szlachetna Paczka”. Akcja trwała od 30 listopada do 15 grudnia 2017 roku. Głównym jej celem było zebranie artykułów spożywczych, środków chemicznych i słodyczy dla potrzebującej rodziny.

W akcji brała udział cała społeczność szkolna. Darczyńcy przynosili najpotrzebniejsze rzeczy i dowolne kwoty pieniężne. Nauczycielki świetlicy zorganizowały kiermasz świątecznych kart, z którego dochód wspomógł organizację „Szlachetnej Paczki”.

Akcja cieszyła się ogromnym powodzeniem. Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców i nauczycieli mogliśmy przekazać potrzebującej rodzinie wiele świątecznych prezentów.

Your IP: 34.207.137.245
Today: Mar 29, 2024