REGULAMIN STRONY INTERNETOWEJ

ZESPOŁU PLACÓWEK OŚWIATOWYCH NR 1 W MŁAWIE

§1

POSTANOWIENIA OGÓLNE

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania przez użytkowników z informacji oferowanych na stronie internetowej Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 w Mławie   zwanej dalej w skrócie stroną.

Użytkownik korzystając z treści dostępnych na stronie wyraża zgodę na postanowienia niniejszego regulaminu.

Użytkownicy strony są zobowiązani do przestrzegania prawa obowiązującego na terytorium RP, prawa obowiązującego w Zespole Placówek Oświatowych nr 1 w Mławie oraz zasad współżycia społecznego.

Podmiotem oferującym treści na stronie jest: Zespół Placówek Oświatowych nr 1
w Mławie, ul. Warszawska 52, 06 - 500 Mława, w skład którego wchodzą Szkoła Podstawowa nr 1 i Miejskie Przedszkole Samorządowe nr 1, zwany dalej zespołem.

W celu zapewnienia odpowiedniej jakości materiałów publikowanych na stronie, dyrektor powołuje administratora strony Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 w Mławie zwanym dalej administratorem.

Strona internetowa Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 w Mławie   dostępna jest pod adresem: www.archiwum.zpo1mlawa.pl

Opiekunowie strony są odpowiedzialni za weryfikację merytoryczną udostępnianych zasobów. Treść materiałów jest uzgadniana z dyrektorem zespołu.

Treść publikowanych informacji na stronie internetowej dotyczy wyłącznie działalności przedszkola, szkoły, przedszkolaków i uczniów oraz grona pedagogicznego i innych jej pracowników. Placówka szanuje prawa Użytkownika do prywatności, dlatego staramy się przestrzegać obowiązujących przepisów prawa dotyczących prywatności i ochrony danych osobowych.

Nasza strona internetowa może wykorzystywać ciasteczka, które służą identyfikacji Twojej przeglądarki podczas korzystania z naszej strony, abyśmy wiedzieli jaką stronę Ci wyświetlić. Ciasteczka nie zawierają żadnych danych osobowych.

Do publikacji na stronie nie są przyjmowane materiały i wypowiedzi sprzeczne z prawem polskim i międzynarodowym, wzywające do nienawiści rasowej, etnicznej, wyznaniowej, zawierające treści pornograficzne, faszystowskie, wulgarne, propagujące używki lub przemoc, obrażające uczucia religijne, naruszające prawa innych osób, a także godzące
w dobre imię przedszkola i szkoły.

W razie stwierdzenia zaistnienia na stronie treści lub wypowiedzi o charakterze niezgodnym z regulaminem strony, użytkownicy powinni powiadomić administratora
o tym fakcie przesyłając właściwą informację na adres e-mail strony.

§ 2

KORZYSTANIE Z TREŚCI STRONY

Korzystanie z treści udostępnianych na łamach strony jest bezpłatne.

Użytkownik strony zobowiązuje się do korzystania z treści udostępnianych na stronie zgodnie z prawem obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej oraz niniejszym regulaminem.

Każdy użytkownik zobowiązuje się do nie podejmowania działań mających na celu zakłócenie poprawnej pracy strony, uzyskanie nie przysługujących mu praw dostępu.

Użytkownik strony jest zobowiązany do korzystania ze strony internetowej zgodnie
z jego przeznaczeniem.

§ 3

WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia aktualności i odpowiedniej jakości materiałów i wiadomości prezentowanych na stronie.

Dane i informacje zawarte na stronie są publikowane wyłącznie do celów informacyjnych.

Placówka nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie informacji udostępnianych na stronie przez jej użytkowników.

Placówka dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia poprawnego działania strony jednakże zastrzega, iż nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikające z wadliwego funkcjonowania strony.

§ 4

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Dane osobowe przekazywane przez użytkownika strony są przetwarzane przez Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Mławie, ul. Warszawska 52, 06 - 500 Mława i nie sprzedawane podmiotom trzecim.

Dane osobowe są gromadzone i przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U.2016.922) wyłącznie dla potrzeb Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 w Mławie.

Użytkownik strony ma min. prawo do żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia na stronie – jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem ustawy albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane. Powierzone dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie
z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

§ 5

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Wszelkie uwagi i zgłoszenia dotyczące naruszeń niniejszego regulaminu należy przesyłać na adres e-mail strony Zespołu.

Placówka zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie opublikowania ich na stronie.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie będą miały właściwe przepisy prawa, w szczególności ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku – Kodeks Cywilny (tj. Dz. U. 2017. 459) oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (tj. Dz. U. 2017. 683)

Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 1 listopada 2017r.

 
ZPO nr 1 w Mławie
Reklama
BIP
Reklama
Reklama
Szkoła Promująca Zdrowie
Reklama
Przedszkole Promujące Zdrowie
Szkoła Zdrowego Żywienia
Reklama
Przedszkole z tradycjami
Reklama
Kreatywne przedszkole
Reklama
InstaLing
Reklama
Reklama
Zajęcia sportowe
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia cert
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Promujemy sport
Reklama
Statystyka gości
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj92
mod_vvisit_counterWczoraj87
mod_vvisit_counterTen tydzień363
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień1300
mod_vvisit_counterTen miesiąc1884
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc3134
mod_vvisit_counterRazem1219821

Online (20 minutes ago): 7
Your IP: 3.239.11.178
,
Today: Maj 25, 2024
Reklama