7W dn. 31 stycznia b.r. odbył się Szkolny Konkurs w Aerobiku Grupowym. Celem konkursu było rozwijanie wrażliwości poprzez poszerzanie wewnętrznych doznań i przeżyć artystycznych oraz osiąganie wysokiej sprawności fizycznej. Do konkursu przystąpiły drużyny z klas: IIIb, IVa, IVb, Va, Vb, VIa. Oceniając pokazy aerobiku jury brało pod uwagę jego wartość techniczną i wartość artystyczną. Zgodnie z regulaminem konkursu prezentowane układy zawierały charakterystyczne dla aerobiku kroki, połączenia i sekwencje ruchowe oraz elementy taneczne. Najwyżej został oceniony pokaz drużyny z klasy IIIb.

Organizatorami konkursu byli nauczyciele wychowania fizycznego i Samorząd Uczniowski, który ufundował nagrody dla zwycięzców i upominki dla uczestników.

Your IP: 3.147.27.172
Today: Kwi 18, 2024